Англійські троянди

Сортування: orderby Кількість:

Англійські троянди

Англійські троянди, займають особливу увагу в будь-якому розпліднику. За своєю структурою вони гармонійно вписуються в загальний дизайн саду, їх популярність завжди на високому рівні. Відмінним місцем придбання вважається Розалія ; телефон компанії +38 (098) 598 66 60. Тут представлено багато сортів англійських троянд, які не просто прикрашають ландшафт, а ще й надихають свого господаря.

Переваги англійської троянди

Троянди англійські - це особлива група квітів, які відрізняються не тільки своєю дивовижною чашоподібної формою, але і неповторним ароматом. Рослини даного класу володіють таким характеристиками:

 • Рясне цвітіння протягом усього року;
 • Легко переносять несприятливі погодні умови;
 • Не піддаються захворювань;
 • Надійне будови стовбура, що забезпечує потужний захист бутонам;
 • Цвітуть навіть в тіні, так як багато сонця їм не потрібно.

  Де купити саджанці англійських троянд в Україні?

  Купити саджанці англійських троянд в Україні, можливо в розпліднику "Розалія". Компанія досить добре розбирається в квітах, і забезпечує своєму клієнтові ідеальний результат. На їхньому сайті надано для англійських троянд каталог, де можна ознайомитися з фотографіями, характеристикою рослини, ціною. На сьогоднішній день купити саджанці англійських троянд доступною через прямий сайт, так і по телефону +38 (050) 961 00 89. В середньому вартість англійських троянд 50 гривень становить. У компанії товар і сервіс на вищому рівні.

  Посадка англійських троянд

  Експерти стверджують, що посадка англійських троянд, гармонійно поєднуватиметься зі схожими бутонами квітів і кущами. З якими саме можна дізнатися по указному телефону на сайті розплідника "Розалія" +38 (093) 840 89 54. Отже, процес висадки саджанців складається з таких етапів:

  1. Замочування кореневої системи в воді зі стимулятором росту;
  2. Підготовка ями з розміром 50 на 50 сантиметрів;
  3. У яму додається садові грунт, змішана з перегноєм, а також вливається відро води;
  4. По закінченню 20 хвилин, висадка здійснюється, таким чином, що місце щеплення перебувати на глибині не менше 7 сантиметрів.

   Посадка англійських троянд навесні в грунт більш ефективна, так як рослина швидше приживається. Для швидкого закріплення рослини в грунті можна використовувати добрива з вмістом азоту.

   Догляд за англійськими трояндами

   Для англійських троянд догляд - це дуже важливий процес, від якого залежить цвітіння і загальний стан саджанців. Перелік важливих заходів по догляду складається з:

   • Проведення поливу кущів кожні 2-3 дні по 10-15 літрів;
   • Інтенсивного підгодовування, що починається на другий день після висадки;
   • Здійснення підрізування.
   • Укриття в зимовий період. Для цього можна скористатися тирсою. Зверху можна накрити сіткою, пінопластом, фанерою і іншими матеріалами, які не будуть травмувати рослину.

    Вихованець "Розалія" дозволяє не тільки купити англійські троянди саджанці, а й отримати детальну консультацію по догляду. Важливу інформацію повідомлять по телефону +38 (050) 961 00 89.

    Обрізка англійських троянд

    Необхідним моментом вважається обрізка англійських троянд. Такі дії здійснюються найкраще навесні і восени. В першу чергу прибираються тонкі ослаблені гілочки і пагони. Якщо необхідно отримати компактний кущ, то необхідно зрізати наполовину. Для розлогих на 1/3 зрізати. Обрізка дозволяє захистити квітка від різних захворювань. Після обрізки важливо підгодувати комплексом мінеральних добрив.

    Англійські троянди ніжне рослина, яке надає саду витонченості та повної завершеності. Саджанці англійських троянд в Україні надаються в великому асортименті. Особливо виділяється розплідник "Розалія", де продаються кращі англійські троянди.

Webseite www.webdesigner-profi.de

Новости в мире питомника Роз

Хотите узнать Первым о новостях нашего питомника?!
Вот что мы публикуем в наших рассылках:

 1. Новинки саженцев роз.
 2. Статьи об уходе и заботе за розами.
 3. Акционные предложения нашего питомника.
 4. Сообщаем о новых разделах и товарах на нашем сайте.
 5. И другая интересная информация.