Паркові троянди

Сортування: orderby Кількість:

Паркові троянди

Паркова троянда - дивовижно красивий квітка, який створює красиві ландшафти. Сучасні паркові троянди квітнуть протягом усього сезону, при цьому нирки утворюються не тільки на страх пагонах, але виростають і на нових. Купити паркові троянди в Україні надає можливість розплідник «Розалія». За інформацією можна звертатися за телефоном +38 (050) 961 00 89.

Де купити паркові троянди в Україні?

Якщо хочете, щоб ваші саджанці були якісними і щепленими, то вибирайте тільки професіоналів. Троянди паркові купити в розпліднику «Розалія» - не тільки ефективно, але й дуже вигідно. Постійно компанія проводить вигідні акції і розпродажі для своїх клієнтів. На сайті магазина є опис паркової троянди, що дозволяє клієнту отримати більш детальну інформацію про саджанці. У продаж надходить тільки перевірений товар. Додаткову консультацію можна отримати за телефоном +38 (093) 840 89 54.

Види паркової троянди

Троянди канадська паркова щодо новинка, що була створена для широкого спектру людей. Особливістю є те, що догляд за таким рослиною мінімальний і при цьому, краса куща завжди досконала. Вони не вимагають додаткової обрізки, легко переносять холодні зими (-35-45 градусів) і спеку. Садити ця рослина можна практично скрізь. Цвіте канадська паркова троянда двома хвилями, друга - менш багата, ніж перша. Купити паркові троянди в Харкові є за допомогою розплідника «Розалія». Телефон організації +38 (050) 961 00 89.

Посадка паркових троянд

Кращим місцем посадки паркової троянди вважається сонячне, добре провітрюване місце. Ідеально підійде пухкий грунт з вмістом гумусу. Якщо грунт глинистий, то необхідно в ямку для саджанця додати піску і перегною. При піщаному грунті можна додати компосту. Оптимальним терміном весняної посадки вважається середина травня, а для осінньої - кінець серпня і весь вересень. При цьому коренева система зможе добре вкоренитися і пережити зимовий період. При посадці можна використовувати гідрогель, що збереже на довгий час вологу.

Догляд за парковими трояндами

Протягом перших трьох років догляд за паркової трояндою. Саме в цьому період здійснюється формування кореневої системи. Для цього необхідно підгодовувати рослина 3-4 рази за літо. Рихлити ґрунт для кращої циркуляції повітря. Взимку на висоту 20 сантиметрів підгортати кущ. Це допоможе захистити сплячі бруньки від замерзання. Полив проводиться один раз 10-12 днів, але при цьому він рясний (під один кущ виливається близько 15-20 літрів води). Важлива для паркової троянди обрізка невелика. Садівники рекомендують залишати 5-6 сильних пагонів. При таких умовах ви отримаєте гарне рослина.

Укриття паркових троянд на зиму

Вимагають паркові троянди укриття на зиму. Так як вони досить зимостійкі, то не потрібно застосовувати важкі предмети. Підстава самого куща підгортає землею навколо. А сам кущ можна обмотати Краф-папером в 2-3 шари. Таке укриття, максимально захищає рослину від перепадів температури, а саме від яскравого сонця взимку, що викликає опік кори. Якщо морози дуже сильні, не потрібно використовувати додаткове укриття, паркова троянда за допомогою обрізки пошкоджених пагонів швидко відновлюється.

Як замовити паркові троянди в Харкові?

Паркова троянда - ідеальний варіант, щоб прикрасити свій сад. При цьому рослина дуже зимостійка, особливого догляду не потребує, на протязі всього сезону радує своїми бутонами квітів. Купити паркові троянди в Україні надає можливість розплідник «Розалія». Саме тут реалізуються кращі сорти паркової троянди. Замовити можна по телефону +38 (098) 598 66 60.

Webseite www.webdesigner-profi.de

Новости в мире питомника Роз

Хотите узнать Первым о новостях нашего питомника?!
Вот что мы публикуем в наших рассылках:

  1. Новинки саженцев роз.
  2. Статьи об уходе и заботе за розами.
  3. Акционные предложения нашего питомника.
  4. Сообщаем о новых разделах и товарах на нашем сайте.
  5. И другая интересная информация.