Чайно-гібридні троянди

Сортування: orderby Кількість:

Роза чайно гібридна

Роза чайно-гібридна одна з найпопулярніших садових троянд. Придбання такої троянди дозволить наповнити сад вишуканістю, а себе новими позитивними емоціями. Завдяки своїм зовнішнім даним, квіти дуже подобаються людям. На сьогоднішній день великий асортимент сортів чайно-гібридних троянд надано, в розпліднику Розалія . Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (098) 598 66 60.

Опис чайно-гібридних троянд

Висота кущів рослини становить 50-90 сантиметрів. Бутон володіє вишуканим ароматом і може налічувати від 20 до 128 пелюсток. На одній кісти куща розташовано від 5 до 7 квіток. Цвітіння троянд починається з кінця червня і триває до пізньої осені. У порівнянні з іншими трояндами, вони менш зимостійкі і вимагають обов'язкового укриття в зимовий період. Квіти потребують обробки засобами проти шкідників. На сьогоднішній день вони займають лідируючі позиції серед інших видів троянд.

Як купити саджанці чайно гібридної троянди в Харкові?

Купити саджанці чайно-гібридних троянд в Україні є в компанії Розалія. Розплідник в сфері продажу рослин даного типу працює досить давно. Представлені саджанці чайно-гібридних троянд новинки 2017 року. Цінова політика компанії стримана, тому є купити рослина будь-якого типу. Якщо компанія порівнювати з іншими, то вона більш успішна і надає завжди кращий товар своїм покупцям. Для уточнення більш детальної інформації необхідно зателефонувати за телефоном +38 (050) 961 00 89. Також тут можна купити саджанці чайно-гібридної троянди для варення.

Сорти чайно-гібридних троянд

Даний тип квітів дуже популярний, відповідно і сортів більше 10000. Особливо привертають назви білих чайно-гібридних троянд Біанка, Аваланч, Клер Оушен, Меморі, Едванс і інші. Кожна квітка наділений особливою чуттєвістю. Чайно-гібридна троянда бере безперервну участь у формування вишуканої клумби, саду, як прикраса свят. Популярні сорти є в каталозі розплідника Розалія. Саме тут ви зможете купити якісний саджанець рослини. Результат завжди на вищому рівні.

Як посадити чайно-гібридні троянди?

Важливим процесом вважається посадка рослини. У кожного садівника є свої секрети висадки троянд. За статистикою, квіти необхідно садити наступним шляхом:

 • Підготувати ґрунт, а саме додати органічного добрива. Такий підхід допоможе забезпечити рослина корисними властивостями;
 • Яма повинна бути близько 60 сантиметрів;
 • Купувати саджанці необхідно в березні, а висаджувати в кінці весни;
 • За 30 хвилин до висадки важливо замочити кореневу систему саджанця в воді;
 • Якщо ґрунт сухий, то виливаємо в яму близько 2-х літрів води;
 • Опускаємо саджанець в яму, місце щеплення має перебувати на глибині 5-7 сантиметрів;
 • Засипаємо землею, злегка утрамбовувавши.
 • На наступний день після висадки саджанець важливо полити водою.

Якщо всі умови посадки дотримані, то обов'язково виростуть вишукані красиві квіти.

Догляд за чайно-гібридними трояндами

Саджанці чайно-гібридних троянд вимагають постійного догляду. Щоб рослина була завжди красивим необхідно:

 1. Постійно підгодовувати добривами, як мінімум три рази на рік;
 2. Систематично обробляти кущ від шкідників зручними засобами;
 3. Здійснювати полив як мінімум один раз в 2-3 дня;
 4. Робити обрізання. Зрізати сухі і пошкоджені гілки.
 5. Вкривати злегка в зимовий період. Важкі предмети не використовувати, так як це може пошкодити кущ.

Чайно-гібридна троянда - аристократичний квітка, який широкої використовується громадськістю. Величезна кількість сортів, при цьому кожна троянда наділена унікальними якостями краси. Важливим моментом вважається постійний догляд за рослиною. Купити саджанці дуже просто в розпліднику Розалія. На сайті rozaliya.kh.ua надано каталог популярних сортів чайно-гібридних троянд. За детальною інформацією необхідно звертатися за телефоном +38 (093) 840 89 54. Тут вас зрозуміють і порадять тільки краще!

Webseite www.webdesigner-profi.de

Новости в мире питомника Роз

Хотите узнать Первым о новостях нашего питомника?!
Вот что мы публикуем в наших рассылках:

 1. Новинки саженцев роз.
 2. Статьи об уходе и заботе за розами.
 3. Акционные предложения нашего питомника.
 4. Сообщаем о новых разделах и товарах на нашем сайте.
 5. И другая интересная информация.